امولسیفایر

صفحه اصلیامولسیفایر

امولسیفایر

روغن ها عموما به دلیل ساختار غیر قطبی که دارند در آب با ساختار قطبی حل نمی شوند. در واقع هنگامی كه روغن را به آب می افزایند، فاز جداگانه ای بر روی آب تشكیل می دهد، بنابراین آنها را غیر قابل اختلاط می نامند. چنانچه مخلوط روغن و آب را به شدت تكان دهیم دو مایع دریكدیگر پخش شده ودر نتیجه امولسیون تشكیل می گردد. اما چنین امولسیونی ناپایدار است و در مدت زمان کوتاهی دوباره دوفاز می گردد. برخی روغن های صنعتی، با توجه به کاربردی که در صنایعی چون فلزکاری یا نساجی دارند لازم است در آب حل شده و به صورت امولسیون، مورد استفاده قرار گیرند. چنانچه كشش سطحی بین روغن و آب زیاد باشد،امولسیون پایدار به سختی می تواند تشكیل شود. امولسیفایرها با ساختار مناسبی كه دارند كشش بین سطحی را كاهش داده و باعث پایداری سیستم امولسیون می گردند.
شرکت خنک کار سپاهان، دو نوع امولسیفایر را برای کاربرد در صنایع فلزکاری و نساجی تولید کرده است:

امولسیفایر روغنهای فلزکاری KH-EM1000

 

این محصول یک امولسیفایر یونی بوده و مناسب برای روغنهای پایه با نقطه اشتعال بالای 170 °C می باشد. این امولسیفایر با ایجاد امولسیون پایدار، قابل کاربرد برای انواع روغنهای حل شونده مورد استفاده در عملیات فلزکاری می باشد.

امولسیفایر روغنهای نساجی KH-EM2000

 

این محصول یک امولسیفایر یونی بوده و مناسب برای روغنها و پارافینها می باشد و با دارا بودن خاصیت آنتی استاتیک، قابل کاربرد برای روغنهای ریسندگی مورد استفاده در صنایع نساجی می باشد.

ویژگیهای محصول

 

•داری خاصیت روانکاری
•عدم تمایل به ایجاد کف
•پایداری حرارتی بالا
•مقاوم در برابر سختی آب

•نقطه ریزش پایین
•دارای خاصیت ضد خوردگی
•دارای خاصیت ضدباکتری
•قابلیت پمپاژ در دماهای پایین

pH امولسیون

5 درصد

درصد مواد فعال

دانسیته در 15ºC

نقطه ریزش

ویسکوزیته در 25ºC

رنگ

شکل ظاهری

کد محصول

9±0.3

100 درصد

950g/lit

<-10°C

80 mPa

قهوه ای تیره

روغنی

KH-EM1000

7.3±0.3

100 درصد

950g/lit

<-10 °C

80 mPa

قهوه ای تیره

روغنی

KH-EM2000

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.