info@benmus.com
09130954196

چربی زدا

عموماً برای تولید یک قطعه صنعتی و فلزی پس از انجام یک سری ماشین کاری ، پرسکاری و عملیات مختلف بر روی فلزات و قرار داشتن در محیط های کارگاهی و عملیاتی لایه های چربی و انواع آلودگی های سطحی بر روی قطعات قرار می گیرد که لازم می گردد جهت آماده سازی و عملیات نهائی و حتی بسته بندی نهائی و ورود قطعه به بازار هدف، یک سری تمیز کاری نهائی بر روی قطعات صنعتی انجام بگیرد که این آماده سازی نهائی شامل رنگ کاری ( الکترواستاتیک ، کوره ای ) ، انواع آبکاری ، فسفاته کردن، کروماته کردن وسایر پوشش ها می باشد. چربی زدایی معمولاً اولین مرحله تمیز کاری و آماده سازی سطوح فلزی است که باید جهت پذیرش انواع پوشش های حفاظتی و یا تزیینی انجام شود.

چربی زدایی باعث ایجاد پوشش بادوام و بهتر بر روی قطعات می گردد و در بسیاری از موارد باعث صرفه جوئی در مصرف رنگ و مواد آبکاری می شود.

علاوه بر این، وجود گرد و غبار، آلودگی و چربی بر روی سطح قطعات فلزی، می تواند باعث خوردگی و زنگ زدگی گردد. فرایند چربی زدایی به شیوه هایی اطلاق می گردد که طی آن چربی، گرد و غبار و هر گونه آلودگی از روی سطوح پاک می گردد.

در شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا انواع مختلفی از چربی زداها تولید می شود که شامل موارد زیر می شود:

  • چربی زدا-1000
  • چربی زدا-2000
  • چربی زدا-3000
  • کلینر-1000

در حال نمایش 4 نتیجه

چربی زدا-1000

کد محصول: 206203056

چربی زدا-1000 یک پودر سفیدرنگ قلیایی است و به منظور چربی زدایی از سطوح انواع فلزات رنگی مانند آلومینیوم، مس و برنج طراحی شده است. این محصول به طور موثری برای تمیز کردن و حذف روغن، گریس و هرگونه چربی از سطح فلز می تواند به کار رود.. این محصول در صنایعی چون صنایع تولیدی قطعات و محصولات صنعتی , صنایع آبکاری، رنگ آمیزی و موتورشوییها، قابل کاربرد می باشد.

چربی زدا-2000

کد محصول: 206203057

چربی زدا-2000 یک پودر سفیدرنگ قلیایی است و به منظور چربی زدایی ازسطوح انواع فلزات سیاه مانند آهن، فولاد و چدن طراحی شده است. این ماده به طور موثری برای تمیز کردن و حذف روغن ، گریس ، چربی و رسوبات هیدروکربنی از سطح فلز می تواند به کار رود..

این محصول در صنایعی چون صنایع تولیدی قطعات و محصولات صنعتی , صنایع آبکاری و رنگ آمیزی قابل کاربرد می باشد.

چربی زدا-3000

کد محصول: 201203071 چربی زدا-3000 یک محلول آبی رنگ است و به منظور چربی زدایی از سطوح انواع فلزات رنگی و سیاه طراحی شده است. این محصول به طور موثری برای تمیز کردن و حذف روغن، گریس و هرگونه چربی از سطح فلز می تواند به کار رود. این محصول در صنایعی چون صنایع تولیدی قطعات و محصولات صنعتی , صنایع آبکاری و رنگ آمیزی قابل کاربرد می باشد.

کلینر-1000

کد محصول: 101203038

کلینر -1000 به منظور حذف آلودگی هایی از نوع چربی، گریس، روغن و... ازسطح فلزاتی که نیاز به پاک کننده هایی با قدرت حفاظت از خوردگی بالا دارند، استفاده می شوند. این محصول، با قدرت پاک کنندگی عالی و خاصیت حفاظت از خوردگی فرموله شده است. این محصول محتوی ترکیبات آلی نرم می باشد و کاربرد آسان و سریع از مهمترین مزایای آن محسوب می شود، به طوریکه محلول 5 درصد آن با آب کلیه آلودگی های روغنی را از سطح فلز حذف می نماید

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.