مواد شیمیایی

شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان و کارشناسان خود، بر روی فرمولاسیون انواع محصولات شیمیایی مورد نیاز صنعت مطالعه و سنتز این محصولات را در دستور کار خود قرار داده است.

در این راستا محصولات شیمیایی زیر تولید و به بازار عرضه شده است:

  • کرومات پتاسیم-1000
  • کرومات سدیم-1000
  • هیدروتست-1000

در حال نمایش 3 نتیجه

کرومات پتاسیم-1000

کد محصول: 206205070 کرومات پتاسیم-1000 یک ترکیب معدنی زردرنگ، به صورت پودری است که در آب محلول است. این محصول به عنوان ماده اولیه ساخت رنگهای نساجی، رنگدانه ها، جوهر، قارچ کش ها، همچنین در سنتز مواد آلی، مهار زنگ زدگی فلزات و آنالیز و ردیابی باریم و نقره می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کرومات سدیم-1000

کد محصول: 206205091 از این محصول در ساخت رنگهای نساجی، رنگدانه ها، مقابله با خوردگی فلزات، سنتز مواد آلی، همچنین به عنوان نگهدارنده چوب، رنگ برای رنگرزی پشم، حفاری چاه های نفت و کاتالیزور میتوان استفاده نمود.

هیدروتست-1000

کد محصول: 101205008 محلول هیدروتست-1000، به رنگ قرمز شفاف با خاصیت ضدخوردگی وضد زنگ زدگی به منظور تست فشار هیدرواستاتیک لوله های فلزی و مخازن تحت فشار و اطمینان از عدم وجود هرگونه سوراخ و نشتی، به ویژه برای لوله های گازی استفاده می شود. دارا بودن خاصیت ضدباکتری و ضد خوردگی از ویژگیهای این محصول می باشد. این محصول در صنایع تولید مخازن ،ظروف تحت فشار و لوله های فلزی، همچنین صنایع نفت و گاز کاربرد دارد.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.