محصولات صنایع پلیمری

پلیمرها مواد پتروشیمی هستند که دارای مولکولهای بسیار بزرگ هستند و از به هم پیوستن مولکول های کوچک به نام منومر تولید می شوند. معمولا محصولات پلیمری صنایع پتروشیمی به صورت مواد خام هستند که برای تولید محصولات پلیمری در صنایع تبدیلی پایین دستی مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات نهایی پلیمری شامل انواع پلاستیکها، لاستیکها، رزین ها ، فوم و غیره می باشد.

در فرایندهای تولید قطعات پلیمری، معمولا یا پلیمرهای خام ذوب شده و درون قالب ریخته می شود و پس از سرد شدن و شکل گرفتن از قالب خارج می شود یا اینکه مواد اولیه درون قالب ریخته شده و اصطلاحا پخته می شوند که طی آن پلیمر تولیدی شکل قالب را به خود می گیرد.

با توجه به احتمال چسبیدن قطعه به سطح قالب، خارج نمودن آن از قالب می تواند با مشکل مواجه شود. برای مقابله با این مشکل اغلب، سطح قالب با یک ماده روغنی آغشته و سپس قالب ریزی یا پخت صورت می گیرد. این کار از چسبیدن قطعه پلیمری به قالب جلوگیری می کند.

شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا برای این منظور محصولات زیر را تولید و به بازار عرضه نموده است.

  • روغن قالب-1000
  • روغن لئوفرم

در حال نمایش یک نتیجه

روغن قالب-1000

کد محصول: 203206072

روغن قالب-1000 یک امولسیون شیری رنگ است که به منظور حذف سریع و آسان قطعات پلیمری از قالب تولید شده است . این محصول دارای کاربرد عمومی است و برای بیشتر مواردی که نیازی به رنگ آمیزی پس از قالب نیست، مناسب می باشد.

روغن قالب می تواند در قالب گیری تزریقی و فشاری ABS، استال، اکریلیک ، رزین های اپوکسی ، پلی اتیلن سنگین ، نایلون، پلی پروپلین و پلی سولفون مورد استفاده قرار گیرد.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.