info@benmus.com
09130954196

امولسیفایر

روغن ها عموما به دلیل ساختار غیر قطبی که دارند در آب با ساختار قطبی حل نمی شود. در واقع هنگاميكه روغن را به آب مي افزايند، فاز جداگانه اي بر روی آب تشكيل مي دهد، بنابراین آنها را غير قابل اختلاط مي نامند. چنانچه مخلوط روغن و آب را به شدت تكان دهيم دو مايع دريكديگر پخش شده و در نتيجه امولسيون تشكيل مي گردد. اما چنين امولسيوني ناپايدار است و در مدت زمان کوتاهی دوباره دوفاز می گردد.
برخی روغن های صنعتی، با توجه به کاربردی که در صنایعی چون فلزکاری یا نساجی دارند لازم است در آب حل شده و به صورت امولسیون، مورد استفاده قرار گیرند. چنانچه كشش سطحي بين روغن و آب زياد باشد، امولسيون پايدار به سختی مي تواند تشكيل شود.

امولسيفايرها با ساختار مناسبي كه دارند كشش بين سطحي را كاهش مي دهند و باعث پايداري سيستم امولسيون مي گردند.

شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا دو نوع امولسیفایر را برای کاربرد در صنایع فلزکاری و نساجی تولید کرده تولید و به بازار عرضه نموده است:

  • امولسیفایر -1000
  • امولسیفایر-2000

در حال نمایش 2 نتیجه

امولسیفایر -1000

کد محصول: 102204074 امولسیفایر-1000 یک امولسیفایر یونی بوده و مناسب برای روغنهای پایه با نقطه اشتعال بالای 170 oC می باشد. این امولسیفایر با ایجاد امولسیون پایدار، قابل کاربرد برای انواع روغنهای حل شوندهی مورد استفاده در عملیات فلزکاری می باشد .

این محصول به منظور تهیه امولسیون انواع روغن های معدنی روان کننده و پارافین ها در آب در واحدهای تولیدی روغنهای حل شونده, روان کننده و سیالات فلزکاری، تراشکاری، برشکاری و... قابل کاربرد می باشد.

امولسیفایر-2000

کد محصول: 102204075

امولسيفايرها با ساختار مناسبي كه دارند كشش بين سطحي را كاهش مي دهند و باعث پايداري سيستم امولسيون مي گردند. امولسیفایر-1000 یک امولسیفایر یونی بوده و مناسب برای روغنها و پارافین ها می باشد. این امولسیفایر با ایجاد امولسیون پایدار، قابل کاربرد برای روغنهای ریسندگی مورد استفاده در صنایع نساجی می باشد

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.