info@benmus.com
09130954196

رسوب زدا

یکی از مسائل رایج در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهها، رسوب گیری تجهیزات انتقال حرارت  می باشد که باعث افزایش افت فشار و کاهش راندمان انتقال حرارت می شود. بنابراین رسوب زدایی و شستشوی دوره ای این تجهیزات در دستور کار این صنایع قراردارد. برای این منظور سوپردیسکلر-1000در شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا تولید و به بازار عرضه شده است.

در حال نمایش یک نتیجه

سوپر دیسکلر-1000

کد محصول: 206203043

سوپر دیسکلر-1000 یک پودر سفیدرنگ است که به منظور رسوب زدایی از انواع فلزات رنگی و سیاه طراحی شده است. محلول این پودر در آب، می تواند به خوبی رسوبات ایجاد شده بر روی سطوح فلزی را پاک کند و سطحی مقاوم در برابر خوردگی بوجود آورد. این محصول می تواند به طور موثری در رسوب زدایی از سطوح فلزی تجهیزاتی مانند بویلر،مبدلهای حرارتی، پره توربین ها و پمپ ها و برجهای خنک کننده و... در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهها و صنایع شیمیایی پایین دستی مورد استفاده قرار گیرد.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.