افزودنی ها

امروزه صنایع مختلف تولیدی مانند صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع تولیدی روانکارهای صنعتی و غیره برای تولید محصولات خود از یک ماده اولیه پایه یا مخلوطی از مواد اولیه استفاده می کنند. معمولا محصولات تولیدی با توجه به کاربردی که دارند، باید خواص ویژه ای داشته باشند تا عملکرد مطلوبی از خود نشان دهند. برای ایجاد چنین خواصی معمولا یک سری مواد افزودنی به این مواد اضافه می گردد.

به عنوان مثال روغن های حل شونده برای اینکه قابلیت امولسیون شدن در آب را داشته باشند، به آنها امولسیفایر اضافه می گردد که نوعی از مواد افزودنی می باشد. مواد ضد خوردگی نوع دیگری از مواد افزودنی می باشد که به آن اینهیبیتور می گویند و به سیالاتی اضافه می شوند که در تماس با فلزات قرار دارند.

شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا انواع مختلفی از افزودنی ها را تولید و به بازار عرضه نموده است:

  • ضد باکتری
  • امولسیفایر
  • سایر افزودنی ها

نمایش 1–9 از 10 نتیجه

احیا کننده-2000

کد محصول: 101204052

محلول احیاکننده-2000 علاوه بر دارا بودن خاصیت ضد باکتری و جلوگیری از رشد و تکثیر انواع میکروارگانیسم ها در روغنهای حل شونده ، می تواند امولسیونهای فاسد شده را تا 70 درصد کیفیت اولیه احیا کند و کارآیی روغن را بهبود بخشد.

این محصول به منظور محافظت طولانی مدت در برابر آلودگی باکتریایی و جلوگیری از رشد باکتریها و افزایش دوام ، طول عمر و کارآیی روغن های حل شونده و کاهش هزینه تعویض امولسیونهای فاسد شده، در صنایع تراشکاری, برشکاری و سایر عملیات ماشین کاری کاربرد دارد.

افزودنی روغن کشش-1000

کد محصول: 102204079

افزودنی روغن کشش-1000 یک مایع روغنی است که به روغن اضافه می گردد و به آنها خاصیت ضدخوردگی و ضد زنگ زدگی می بخشد تا بتواند عنوان یک روانکار مناسب، در عملیات کشش، نورد و شکل دهی قطعات فلزی به ویژه مس و آلومینیوم به کار رود. این محصول در صنایع تولید قطعات بدنه خودرو و ساخت انواع قطعات از ورقهای فلزی به روش پرس کاری به کار رود.

افزودنی روغن محافظ-1000

کد محصول: 102204049

افزودنی روغن محافظ-1000، ماده شیمیایی است که به روغنهای محافظ اضافه می گردد و به آنها خاصیت ضدخوردگی و ضد زنگ زدگی می بخشد و طول عمر روغن را برای محافظت طولانی مدت از سطح فلزاتی نظیر چدن، فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه و استیل افزایش می دهد.

امولسیفایر -1000

کد محصول: 102204074 امولسیفایر-1000 یک امولسیفایر یونی بوده و مناسب برای روغنهای پایه با نقطه اشتعال بالای 170 oC می باشد. این امولسیفایر با ایجاد امولسیون پایدار، قابل کاربرد برای انواع روغنهای حل شوندهی مورد استفاده در عملیات فلزکاری می باشد .

این محصول به منظور تهیه امولسیون انواع روغن های معدنی روان کننده و پارافین ها در آب در واحدهای تولیدی روغنهای حل شونده, روان کننده و سیالات فلزکاری، تراشکاری، برشکاری و... قابل کاربرد می باشد.

امولسیفایر-2000

کد محصول: 102204075

امولسيفايرها با ساختار مناسبي كه دارند كشش بين سطحي را كاهش مي دهند و باعث پايداري سيستم امولسيون مي گردند. امولسیفایر-1000 یک امولسیفایر یونی بوده و مناسب برای روغنها و پارافین ها می باشد. این امولسیفایر با ایجاد امولسیون پایدار، قابل کاربرد برای روغنهای ریسندگی مورد استفاده در صنایع نساجی می باشد

اینهیبیتور-1000

کد محصول: 101204010

اینهیبیتـور -1000، حـاوی ترکیبـات آلـی و نمکهای معدنی میباشـد کـه بـه محلولهـای شـیمیایی در تمـاس بـا قطعـات و تجهیـزات فلـزی، اضافــه میشــود و ســرعت خورندگــی محیطهــای شــیمیایی را کاهــش میدهــد. این محصول در کلیه صنایع شیمیایی مانند نفت گاز پتروشیمی و صنایع پایین دستی کاربرد دارد.

ضد باکتری-3000

کد محصول: 107204053

محلول ضد باکتری-1000 به منظور جلوگیری از رشد و تکثیر انواع میکروارگانیسم ها و ممانعت از فساد و تولید لجن به روغنهای حل شونده افزوده می شود و باعث افزایش طول عمر امولسیون روغن در آب می گردد. این محصول به منظور محافظت طولانی مدت در برابر آلودگی باکتریایی و جلوگیری از رشد باکتریها و افزایش دوام ، طول عمر و کارآیی روغن های حل شونده ، در صنایع تراشکاری, برشکاری و سایر عملیات ماشین کاری کاربرد دارد.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.