info@benmus.com
09130954196

ضد باکتری

یکی مشکلاتی که روغن های حل شوندهی مورد استفاده در صنایع فلزکاری دارند، مسئله طول عمر پایین، فسادپذیری و لجن گرفتن آنها می باشد، که دلیل آن وجود موجودات زنده میکروسکوپی مانند باکتری ها و قارچ ها می باشد.

اکثر قریب به اتفاق این موجودات بیماریزا نیستند و در سیالات فلزکاری نیز مشکلاتی ایجاد نمی کنند. با این حال برخی از آنها زندگی خوبی در محیط های گرم، مرطوب و یا تاریک روغن موجود در چاله لجن دارند که می تواند منجر به تولید مشکلاتی همچون تعفن و گرفتگی خطوط جریان خنک کننده، خوردگی و ایجاد نقص در پایداری امولسیون گردند.

نگرانی دیگر، وجود تراشه ها، پلیسه ها وخاک اره موجود در مخزن لجن می باشد. مقدار این ذرات فلزی کوچک می تواند سطح بسیار زیادی جهت رشد باکتری ها را بخود اختصاص دهد و دقیقاً در همان زمان، مناطق راکدی را ایجاد نمایند که مانع از گردش مایع خنک کننده گردند.

شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا به منظور مقابله با این پدیده و جلوگیری از رشد باکتریها و افزایش دوام ، طول عمر و کارآیی روغن های حل شونده و همچنین احیای امولسیون های تخریب شده، با بهره گیری از دانش متخصصان و سالها تجربه در زمین تولید انواع روغن های حل شونده ، سه نوع محصول ضد باکتری و احیا را تولید و به بازار عرضه نموده است که عبارتند از:

  • ضدباکتری -1000
  • احیاکننده-2000
  • ضدباکتری-3000

در حال نمایش 3 نتیجه

احیا کننده-2000

کد محصول: 101204052

محلول احیاکننده-2000 علاوه بر دارا بودن خاصیت ضد باکتری و جلوگیری از رشد و تکثیر انواع میکروارگانیسم ها در روغنهای حل شونده ، می تواند امولسیونهای فاسد شده را تا 70 درصد کیفیت اولیه احیا کند و کارآیی روغن را بهبود بخشد.

این محصول به منظور محافظت طولانی مدت در برابر آلودگی باکتریایی و جلوگیری از رشد باکتریها و افزایش دوام ، طول عمر و کارآیی روغن های حل شونده و کاهش هزینه تعویض امولسیونهای فاسد شده، در صنایع تراشکاری, برشکاری و سایر عملیات ماشین کاری کاربرد دارد.

ضد باکتری-3000

کد محصول: 107204053

محلول ضد باکتری-1000 به منظور جلوگیری از رشد و تکثیر انواع میکروارگانیسم ها و ممانعت از فساد و تولید لجن به روغنهای حل شونده افزوده می شود و باعث افزایش طول عمر امولسیون روغن در آب می گردد. این محصول به منظور محافظت طولانی مدت در برابر آلودگی باکتریایی و جلوگیری از رشد باکتریها و افزایش دوام ، طول عمر و کارآیی روغن های حل شونده ، در صنایع تراشکاری, برشکاری و سایر عملیات ماشین کاری کاربرد دارد.

ضدباکتری-1000

کد محصول: 101204051

محلول ضد باکتری-1000 به منظور جلوگیری از رشد و تکثیر انواع میکروارگانیسم ها و ممانعت از فساد و تولید لجن به روغنهای حل شونده افزوده می شود و باعث افزایش طول عمر امولسیون روغن در آب می گردد.

این محصول به منظور محافظت طولانی مدت در برابر آلودگی باکتریایی و جلوگیری از رشد باکتریها و افزایش دوام ، طول عمر و کارآیی روغن های حل شونده ، در صنایع تراشکاری, برشکاری و سایر عملیات ماشین کاری کاربرد دارد.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.