info@benmus.com
09130954196

پاک کننده ها

امروزه در صنایع مختلف تولیدی آلاینده های گوناگونی بوجود می آیند که بر روی سطوح نشسته و سبب ایجاد مشکلاتی چون تجمع باکتریها و ایجاد بوی نامطبوع، کاهش راندمان انتقال حرارت در تجهیزات مورد استفاده در گرمایش و سرمایش سیالات ، ایجاد اشکالات در عملکرد ابزارها و تجهیزات صنعتی و غیره می شوند.
انواع آلودگیهایی که بر روی سطوح فلزی می تواند وجود داشته باشد شامل موارد زیر می شود:

آلودگی ناشی از انواع چربی، روغن، گریس و مواد هیدروکربنی
رسوب مواد معدنی نامحلول و کم محلول آب بر روی سطوح
اکسید ها و زنگ فلزات

بنابراین زدودن آلودگیهای فوق الذکر از سطح فلزات در صنایع مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند در بهبود راندمان عملیات مختلف و کیفیت قطعات و محصولات نهایی نقش مهمی داشته باشد.
یکی از روشهای موثر در حذف آلودگی ها از سطوح فلزی استفاده از مواد شیمیایی است. به این مواد شیمیایی به طور کلی پاک کننده های صنعتی می گوییم.
در شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا انواع مختلفی از پاک کننده های صنعتی تولید می شود که شامل موارد زیر می شود:

چربی زدا
سوپردیسکلر-1000
زنگبر-1000

در حال نمایش 6 نتیجه

چربی زدا-1000

کد محصول: 206203056

چربی زدا-1000 یک پودر سفیدرنگ قلیایی است و به منظور چربی زدایی از سطوح انواع فلزات رنگی مانند آلومینیوم، مس و برنج طراحی شده است. این محصول به طور موثری برای تمیز کردن و حذف روغن، گریس و هرگونه چربی از سطح فلز می تواند به کار رود.. این محصول در صنایعی چون صنایع تولیدی قطعات و محصولات صنعتی , صنایع آبکاری، رنگ آمیزی و موتورشوییها، قابل کاربرد می باشد.

چربی زدا-2000

کد محصول: 206203057

چربی زدا-2000 یک پودر سفیدرنگ قلیایی است و به منظور چربی زدایی ازسطوح انواع فلزات سیاه مانند آهن، فولاد و چدن طراحی شده است. این ماده به طور موثری برای تمیز کردن و حذف روغن ، گریس ، چربی و رسوبات هیدروکربنی از سطح فلز می تواند به کار رود..

این محصول در صنایعی چون صنایع تولیدی قطعات و محصولات صنعتی , صنایع آبکاری و رنگ آمیزی قابل کاربرد می باشد.

چربی زدا-3000

کد محصول: 201203071 چربی زدا-3000 یک محلول آبی رنگ است و به منظور چربی زدایی از سطوح انواع فلزات رنگی و سیاه طراحی شده است. این محصول به طور موثری برای تمیز کردن و حذف روغن، گریس و هرگونه چربی از سطح فلز می تواند به کار رود. این محصول در صنایعی چون صنایع تولیدی قطعات و محصولات صنعتی , صنایع آبکاری و رنگ آمیزی قابل کاربرد می باشد.

زنگبر-1000

کد محصول: 101203009 زنگبر-1000 ، یک محلول اسیدی جهت برطرف کردن زنگ زدگی از سطوح فلزی می باشد. این محصول می تواند سطوح آهنی را بدون آسیب رساندن و خراشیدن سطح فلز، زنگبری کند . این محصول همچنین می تواند سطح فلز را از خوردگی محافظت کند. این محصول در صنایع فلزی ، آبکاری ، خودروسازی ، ساخت لوازم خانگی و .... به منظور زنگ زدایی از سطح فلزات پیش از عملیات فسفاته کردن، کروماته کردن، رنگ آمیزی و غیره کاربرد دارد.

سوپر دیسکلر-1000

کد محصول: 206203043

سوپر دیسکلر-1000 یک پودر سفیدرنگ است که به منظور رسوب زدایی از انواع فلزات رنگی و سیاه طراحی شده است. محلول این پودر در آب، می تواند به خوبی رسوبات ایجاد شده بر روی سطوح فلزی را پاک کند و سطحی مقاوم در برابر خوردگی بوجود آورد. این محصول می تواند به طور موثری در رسوب زدایی از سطوح فلزی تجهیزاتی مانند بویلر،مبدلهای حرارتی، پره توربین ها و پمپ ها و برجهای خنک کننده و... در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهها و صنایع شیمیایی پایین دستی مورد استفاده قرار گیرد.

کلینر-1000

کد محصول: 101203038

کلینر -1000 به منظور حذف آلودگی هایی از نوع چربی، گریس، روغن و... ازسطح فلزاتی که نیاز به پاک کننده هایی با قدرت حفاظت از خوردگی بالا دارند، استفاده می شوند. این محصول، با قدرت پاک کنندگی عالی و خاصیت حفاظت از خوردگی فرموله شده است. این محصول محتوی ترکیبات آلی نرم می باشد و کاربرد آسان و سریع از مهمترین مزایای آن محسوب می شود، به طوریکه محلول 5 درصد آن با آب کلیه آلودگی های روغنی را از سطح فلز حذف می نماید

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.