پولیش اتومبیل

صفحه اصلیپولیش اتومبیل

حفظ ظاهر اتومبیل، یکی از مهمترین دغدغه‌های صاحبان آن می‌باشد. بدنه و به ویژه رنگ خودرو از مظاهر زیبایی و در عین حال یکی از آسیب‌پذیرترین اجزای آن است؛ زیرا همواره عوامل مختلفی مانند شرایط جوی، ایجاد خط‌­ و‌خش براثر برخورد با سایر خودروها و تماس با اجسام خارجی می‌تواند بر کیفیت آن تأثیر بگذارد. بنابراین رنگ بدنه خودرو به مرور زمان درخشندگی خود را از دست داده و کدر می‌شود. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌تواند ظاهری جذاب برای اتومبیل فراهم کند، استفاده از پولیش است. استفاده از پولیش، نه‌تنها خط‌‌‌و‌‌خش‌های سطحی را از بین می‌برد، بلکه می‌تواند درخشندگی و شفافیت رنگ خودرو را به آن بازگرداند.

بدین منظور، واحد تولیدی پیشگامان فیدار اسپادانا دو نوع پولیش را طراحی و تولید نموده است:

پولیش نرم یک محصول خمیری سفیدرنگ است که خاصیت سایندگی و براق کنندگی دارد. پولیش نرم در مواردی استفاده می شود که رنگ، آسیب جدی ندیده باشد و سطحی باشد(بیشتر).

پولیش زبر نیز به صورت یک محصول خمیری است  و خاصیت سایندگی آن بیش از پولیش نرم است و می­تواند مانند یک سمباده عمل کند(بیشتر).


عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار ما، عضو شوید

logo-light
شرکت پیشگامان فیدار اسپادانا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینــه تامیــن و فــروش مــواد شــیمیایی و مصرفــی در خدمــت صنعتگــران و تولیدکننــدگان فعــال در صنایــع مختلفــی چــون صنایــع فلــزکاری، تراشــکاری، نسـاجی و صنایـع وابسـته می‌باشـد. شرکت بنموس از دوبخـش واحد تولیدی و واحد تحقیق و توسعه تشـکیل شـده اسـت.

با ما تماس بگیرید

DESIGN BY BENMUS – © 2019. ALL RIGHTS RESERVED.